Anais Pouliot është bërë imazhi i veshjeve të brendshme të një kompanie të njohur.

Veshjet provokuese tw modeles kanadeze vështirë se mund të përshtateshin më mirë në ndonjë trup tjetër.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: