Katie Price është divorcuar nga Kieran Hayler dhe ka deklaruar se tashmë ndihet “e lirë”.
Letrat e divorcit janë nënshkruar nga të dy yjet, tre vjet pasi ata nisën të dilnin bashkë, shkruan “Mirror”.
Ndarja mes tyre ka qenë miqësore dhe kanë vendosur që të kenë kujdestari të përbashkët për dy fëmijët e tyre, Bunny dhe Jett, të cilët janë fëmijët më të vegjël të Katie-t.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Modelja seksi, 42 vjeç, tha për divorcin:

“Më në fund, ne kemi nënshkruar letrat e divorcit. Jam shumë e lumtur që jam e lirë nga kjo martesë”.

Ajo gjithashtu nuk nguroi t’i uronte “fat” ish-bashkëshortit të saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb