TIRANE

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj për ditë me radhë ka qenë në qendër të mediave rozë në muajin qershor, kur kurorëzoi në martesë lidhjen e saj disa vjeçare me sportistin çek, Jakub Kindl.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ceremonia e tyre madhështore tërhoqi vëmendjen e të gjithëve dhe ishte një ndër dasmat më të komentuara të vitit. Gjatë një interviste për emisionin “Vip Club”, Afërdita foli jo vetëm për dasmën e saj, por zbuloi edhe detaje të pathëna nga jeta e saj.

Videoja është realizuar ditën e dasmës së modeles shqiptare por është publikuar dy ditë më parë. E pyetur se cila ka qenë puna e saj e parë, Afërdita ka treguar para kamerës se ajo ka punuar në një dyqan. “Puna ime e parë ka qenë si shitëse në një dyqan.”
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb