GOLEM

Sezoni veror ende nuk ka nisur, por në Prestige Resort kanë nisur të mbërrijnë vizitorët e parë të huaj. Modelja e njohur spanjolle Natalia Mesa Bush, duket se ka mbetur e mrekulluar nga ambjenti në Prestige Resort.

Bukuroshja nga Tenerife, ka vizituar së fundi ambjentet hotelit prestigjoz buzë detit Adriatik në Golem, ndërsa ka shpërndarë foto për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

 

View this post on Instagram

 

Can’t wait ???? #Albania #prestigeresortalbania

A post shared by Natalia Mesa Bush?? (@nataliamesabush) on

‘Nuk mund të pres.. “ shkruaj modelja spanjolle, Natalia Mesa Bush në krah të fotos, ndërsa pozon në ambjente e ‘Prestige Resort’.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb