Modelja Erjola Doci ka treguar një nga eksperiencat e saj më të këqija gjatë pushimeve.

Ajo shprehet se është mbajtur e mbyllur nga i dashuri i saj, ndërsa shoqet dhe kushërirat dilnin edhe shijonin.
“Varet se si janë partnerët. Se tani mu kujtua një eksperiencë personale. Jam shumë e lumtur që këtë verë do t’i kaloj pushimet single se verën që shkoi të gjitha shoqet e mia dilnin bënin qejf kurse unë rrija e mbyllur në çarçaf. S’janë gjithë open mind, ka persona që s’ta japin lirinë”, tha ajo.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb