Flavio Qarrri ka ofenduar publikisht prezantuesen e motit Alba Hoxhën në një postim në rrjetet sociale.

Moderatori ka publikuar një foto të balerinës së njohur teksa prezantonte motin me një fustan me dekolte të hapur.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për shkak të rrobave të banjës, pjesa e saj e gjoksit nuk ka marrë ngjyrë të njëtrajtshme dhe Flavio e ka vënë në dukje.

“Kur e ke ci*cën e pa nxirë mirë por sponosrat të sjellin fustanin e gabuar,”- shkroi ai.

Ndërsa më pas shtoi: “Parashikimi i m*tit.”

Nuk ka ende një reagim nga balerina për deklaratat e gazetarit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb