Moderatorja Eva Murati, e cila deri para ca kohë më parë ishte e lidhur me djalin e Jozefina Topallit, duket se tashmë ka nisur një lidhje me djalin e Igli Tares.

Ka qenë vetë Etien Tare, që luan me të rinjtë e Lacios, që ka postuar një foto me Evën, ndërsa kjo e fundit e ka ripostuar atë.

  • foto galeri

Për momentin megjithatë, ende nuk ka asnjë konfirmim të lidhjes së tyre, por vetë Eva ka deklaruar disa herë se ka ndërmend të jetojë në Itali, pasi ka edhe disa oferta pune aty.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb