TIRANE – Jona Spahiu dhe partneri i saj, Frenkli Ymeri, kanë kurorëzuar mbrëmjen e sotme dashurinë e tyre disavjeçare. Edhe pse e mbajtën të fshehtë datën e dasmës, çifti nuk arrijnë të fshehin një moment kaq të rëndësishëm në jetën e tyre.

-640-0-5b1da1f5055fa

-640-0-5b1d9546e6e7d

Disa momente nga dasma që ka mbledhur familjarët dhe miqtë e ngushtë të çiftit janë ndarë edhe në disa profile sociale. Revista Who ka publikuar foto kur çifti janë duke përshëndetur të ftuarit.

-640-0-5b1d93e1d1250

Edhe pse jo qartë, Jona duket si një Hirushe me fustanin e nusërisë. Ajo çka duket dhe gjithashtu nuk fshihet është edhe barku i rrumbullakosur i moderatores. Të dy të kapur prej dore, çifti duken të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe pranë njerëzve të afërt.

-640-0-5b1d966a832e4

Moderatoret Vilma Masha dhe Ilda Bejleri, të ftuara në dasmë, kanë publikuar disa momente nga dasma, ku Jona me Frenklin janë duke kërcyer.

-640-0-5b1da1df30284

-640-0-5b1d9360d2f69

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: