Moderatorja e sportit, Eva Murati së fundmi ka qenë në qendër të vemendjes për komentin që aktori i njohur i Turqisë, Can Jaman, i kishte kthyer në Instagram, prandaj të gjithë duan të dinë se si janë njohur dhe ç’raport kanë me njëri-tjetrin.

Absolutisht ai është një djalë shumë simpatik dhe i suksesshëm dhe ishte dhe me orgjinë shqiptare”, u përgjigj ajo në një emsion televiziv.

Moderatori e ngacmon: “Fakti që është më origjinë shqiptare është justifikim nga ana jote për t’i thënë njerëzve që nuk është tamam turk, kështu që mos më urreni nëse i shkoj pas?

“No koment”, përgjigjet Eva duke qeshur dhe duke shtuar dyshimet se mes tyre mund të ketë pasur disa ngacmime.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb