Një burrë është dëmtuar keq në kokë dhe ky incident ka ndodhur në banjo. Skena është regjistruar në një banjo dhe përpjekjet e këtij burri për të hequr pantallonat janë të jashtëzakonshme.

Sapo arrin të zbërthehet pak, hutohet dhe rrotullohet rreth vetes derisa rrëzohet dhe bie pa ndjenja. Teksa hesh këto imazhe, në mend të vjen një këngë shqiptare që të gjithë ia dimë dy-3 vargje, ‘moj raki, moj raki, moj rakia bukuroshe që më hedh qoshe më qoshe..’

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: