Përveç emocioneve të mëdha, Presidentin e SHBA-së Joe Biden ka ‘përjetuar’ disa momente sikleti në ditën e inaugurimit.

“Daily Mail” në një video që ka publikuar, shihet Biden dhe Zonja e Parë Jill, që hasin një problem me hapjen e portës së Shtëpisë së Bardhë.

Në këtë moment derën e Shtëpisë së Bardhë e hapin nga brenda.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: