ANGLI

Dele Alli ka kaluar dje një ditë të vështirë teksa disa grabitës i kanë hyrë në shtëpi nën kërcënimin e thikës dhe i vodhën sende me vlerë.

Alli është i izoluar në shtëpi me prindërit dhe vëllain teksa dy grabitësit nuk ngurruan ta godisnin në fytyrë.

Anglezi nuk ka asnjë dëmtim teksa në një status në twitter falenderoi gjithë mbështetësit për mesazhet solidarizuese/


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb