Pa nisur ende ndeshja, po shënohen incidentet e para të kësaj mbrëmje. Gazetari Igli Çelmeta ka siguruar për BalkanWeb një video ekskluzive ku shihet se ultrasit e Fejnordit përplasen me policinë.

Siç shihet edhe nga pamjet, Policia ndaloi nje tifoz të Fejnordit dhe në atë moment u futen ultrasit duke u përplasur me policinë.

Shihni pamjet.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: