TIRANE- Mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” janë transmetuar momentet më pikante të vitit. Bëhet fjalë për ato momente pas kuintave.

Në videon më poshtë është kreu i PD-së Lulzim Basha, i cili diskuton me Fevziun. Ky i fundit i jep disa ‘këshilla’ të vlefshme Bashës, që ai t’i japi pak rritëm intervistës, por që Basha ia kthen me humor ‘jo’.

Ndërkohë përpara se të vij Basha, Fevziu pyet se si i duket kollarja, pasi atë natë ja kishte zgjedhur vajza.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: