I është dhënë lamtumira e fundit ish-anëtarit të labelit Babastars, Albert Krasniqit.

Biznesmeni dhe miku i afërt i estradës shqiptare u përcoll për në banesën e fundit pak çaste më parë.

Në ceremoninë e varrimit kanë marrë pjesë një numër të madh njerëzish, ndërsa në mesin e tyre e pranishme ka qenë Besa Gashi, me të cilën raportohet se u nda pak muaj më parë.

Në disa foto të publikuara nga mediet kosovare, shihet edhe momenti i dhimbshëm, ku nënën së biznesmenit i bie të fikët nga dhimbja.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb