Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “A show” të Adi Krastës, e pyetur në lidhje me deklaratat e Ramës se rrezikon burgun, tha se këtë e thontë kryeministri dhe Spartak Ngjela.

Kryemadhi u shpreh se duhet pyetur Spartak Ngjela se çfarë lidhje ka me Avdylajt.

“Unë do thosha vetëm diçka. Çfarë lidhje ka Spartak Ngjela me Avdulajt? Kaq desha të them. Është ai akuzon dhe Edi Rama. E thonë këtë që do hyjmë në burg Rama dhe Ngjela, vetëm këta të dy e thonë, këta që kanë lidhje me krimin e organizuar”, deklaroi Kryemadhi.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb