Morena Taraku din si të tërheqë gjithmonë vëmendjen e fansave. Së fundmi, ajo është shfaqur në “Instagram” me të brendshme në mes të dëborës.

Morena është parë duke u hedhur në borë, teksa në pjesën e poshtme mbante të veshur të brendshme, që i theksonin të pasmet.

“Si të shkrini borën”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Ajo çka mori edhe më shumë vëmendje ishte transformimi i këngëtares, e cila u shfaq me flokë të kuqe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb