Morena Taraku tregoi se ishte në një lidhje dashurie pak kohë më parë, përmes një postimi në ‘Instagram’ ku shkruante se ishte e lumtur, ndërsa tregonte herë pas here dhe bisedat e gjata që bënte në telefon me partnerin e saj, indentitetin e të cilit nuk e zbuloi.

  • foto galeri
  • foto galeri

Mirëpo duket se romanca nuk ka zgjatur shumë dhe dyshja është ndarë. Përmes një tjetër postimi në ‘Instastory’, Morena shprehet se të jesh single s’do të thotë që je e dobët, por meriton më shumë.

“Të jesh single s’do të thotë që je i/e dobët, do të thotë se je i fortë mjaftueshëm për të pritur atë që meriton.”

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb