Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është gjithmonë në qendër të vëmendjes, me fotot dhe videot e shumta që hedh në rrjete sociale.

Morena ka treguar gjithmonë se është mjaft e dhënë pas të ushtruarit në palestër dhe kjo dëshmohet nga linjat e saj perfekte.

Këngëtarja ka arritur një trup të tonifikuar, që çdo femër do ia kishte zili. Së fundmi, bukuroshja nga Kosova, ka nxjerrë në pah muskujt e formësuar të barkut.

Vathi në kërthizë dhe rrezet që ka marrë i japin një pamje edhe më provokuese trupit të këngëtares dhe modeles. Kujtojmë që Morena jeton në Turqi, ndërsa herë pas here viziton vendlindjen.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb