Një grua e cila mendoi se rezervoi në një hotel me një pishinë të madhe, është shokuar kur ajo arriti në vendin ku prenotoi.


Jenny Kershav nga Manchester i Anglisë, u bë virale në rrjet me postimin e saj në Tëitter, ku publikonte foto nga hoteli të paraqitur në Booking.com dhe foto e bërë nga vetë ajo.


“Pishina e hotelit tonë në Vietnam në Booking dhe në realitet,” shkruan ajo poshtë imazhit.


Whoops! Jenny Kershaw from Manchester, England, took to Twitter over the weekend to share the misleading image of a hotel 'pool' featured on Booking.com alongside her own picture

Ajo që në fotot e paraqitura në internet dukej një pishinë gjigande, në fakt nuk ishte gjë tjetër veç se një vaskë e vogël.

Finessed: Because of the angle in which the photo was taken, it appears to be an infinity pool

Reality: In actuality, the hotel 'pool' is a small above ground hot tub  

 (BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: