Aleati i Partisë Demokratike, njëherësh kreu i PDK, Nard Ndoka, ka reaguar lidhur me fushatën elektorale të socialistëve në Kisha.

Në një mesazh të shkurtër në “Facebook”, Ndoka shkruan se komunistët e paudhë shembën Kishat, ndërsa rilindasit e pafe po i dhunojnë sërish sot.

“Komunistët e paudhë i shëmben Kishat, Rilindasit e pa fe po i dhunojnë sërish sot! Mos i fal o Zot, se e dijnë se çfarë bëjnë!”, shkruan Ndoka.

Nardii
Nardii

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb