Këngëtarja Aurela Gaçe ka dhënë një këshillë për të gjitha vajzat. Ajo ka publikuar një video të shkurtër teksa ndodhet në palestër, e krahas saj shkruan “që nuk duhet të nënshtrohemi para askujt”.

Postimi i plotë i Aurela Gaçes:

Ka një arsye pse më pelqen ?

1..2..3…sulm

Vajza, kush ju sulmon , ta dijë se ne nuk jemi ?.

Kush ka frike nga forca, zgjuarsia, mendja, endrrat e tua,thjeshte nuk eshte njeriu per ty.

Pikë!

As mos u mundo ti mbushësh mendjen.

“Frika” që ndjejnë,nuk ka shërim.

Qofshin këto edhe gra qe ju bëjnë te ndiheni më pak me veten.

Po,sigurisht e fatkeqësisht,ka edhe gra që të tregojnë se duhet te sillesh sic ato e mendojne, perndryshe ti je e pa vlerë per familjen e shoqerinë!

Sulmo,e vazhdo rrugën tënde!

Mos lejo te te mbyllin ne “muret e kufizuar te mendjeve te frikësuara” nga jeta e nga t? jetuarit e saj!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb