Pak me pare Semi ka publikuar kengen e saj te re “Mos u kthe” ne bashkepunim me Ylli Limanin, ku nga teksti duket qarte qe eshte nje kenge dedikuar dashurise se humbur!

Njelloj si Bora e Donaldi. Kenga eshte vendosur ne shtepine e BB VIP ku fillimisht banoret nuk e kane kuptuar, me pas Beniada ka dale nga dhoma e rrefimit dhe ka thene se eshte kenga e re e Semit.

Pasi e vendosen per here te dyte, Donaldi ka pare Ilirin ne sy duke nenkuptuar qe eshte per mua e ka nenqeshur. Me tej ai ka thene: Shume e bukur kenga e Semit, po pak e trishte!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb