TIRANE

Pak kohë më parë Klea Huta zbuloi se është një pritje të një bebi. Por deri më sot bukuroshja nuk na kishte zbuluar asnjë foot me barkun e rrumbullakosur.
Aktorja ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet e shtrirë, veshur me të bardha dhe me duart tek barku, dukshëm i rrumbullakosur. “Mos u vono të nxitosh o shpirti im”, ka shkruar Klea, bashkangjitur shkrepjes.

Kaq ka mjaftuar që rrjeti të shpërthejë nga komentet, që urojnë çiftin. Kujtojmë se lajmi që Klea ishte shtatzënë qarkulloi në fillim të vitit. Tanimë mediat kanë zbuluar edhe faktin që ajo dhe Elgiti do të bëhen prindër të një djali.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: