A e keni dëgjuar shprehjen mosha është një numër? Me siguri që po, por mediat e huaja kanë ilustruar raste, që janë një dëshmi e kësaj shprehjeje.

Në fotot e publikuar prej tyre, shihet një gjyshe 84-vjeçare duke festuar ditëlindjen në shoqërinë e striptistëve, një tjetër gjyshe shihet duke bërë sparkatën, ndërsa një tjetër, duke drejtuar një motor të shtrirë.

Nuk mungojnë në këtë fotogaleri edhe gjyshërit.

Një i moshuar, akrobat, shihet teksa bën ushtrime gjimnastikore në tubën mbajtëse të urbanit.

Ndërsa një tjetër, i apasionuar pas sërfit, shfaqet teksa “vallëzon” lehtësisht me dallgët gjigante.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: