Një mot i pazakontë ka përfshirë mbrëmjen e kaluar qytetin e Shkodrës, teksa vendi po pret stinën e verës.

Siç shihet nga pamjet që sjell në redaksinë e “BalkanWeb” gazetari Senad Nikshiqi, qyteti verior është përfshirë nga reshje të dendura shiu, shoqëruar me breshër e shtrëngata, të cilat kanë zbardhur vendin në muajin maj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Reshjet kanë vazhduar gjatë gjithë natës deri në orët e para të mëngjesit të sotëm.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb