Në rrethana ende të paqarta motër e vëlla janë zhdukur pa lënë gjurmë. Ngjarja është regjistruar në Hajvali të Kosovës.

Kanë qenë familjarët e dy të zhdukurve që kanë dhënë alarmin në polici. Pasi mori dëshminë e prindërve, policia nisi nga puna për gjetjen e dy fëmijëve të mitur.

“Dy ankuesit një femër dhe një mashkull K-Shqiptar kane raportuar se dy fëmijët e tyre të mitur një femër dhe mashkull K-Shqiptar janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tyre”, thuhet në raportin e policisë.
(BalkanWen)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb