Dy aksidente kanë ndodhur brenda pak minutash në Korçë, ndërsa shkak është bërë moti i keq.

Gazetarja Lorena Kodra bën me dije për “BalkanWeb” se nga aksidenti ka vetëm dëme materiale.

Një aksident ka ndodhur në unazën e qytetit, ku 3 makina u përfshinë në aksident dhe tjetri ka ndodhur në Lumalas, ku një mjet doli nga rruga.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: