Rrugët e Trikalas u kthyen në “lumenj” brenda një ore nga reshjet e dendura të shiut.

Moti i keq “Elias” është shfaqur pasditen e së hënës dhe në qendër të qytetit tashmë janë krijuar problemet e para.

Tashmë siç regjistron trikalavoice.gr , rruga e Kalambakas, nga “Sklavenitis” e poshtë, është kthyer në liqen për të tretën herë në 4 muaj. Kujtojmë se probleme u shfaqën dhe në autostradën Patras-Korinth.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb