Moti i keq ka krijuar situata të vështira në shumë zona të vendit. Gazetarja Lorena Kodra raporton se qarkullimi i automjeteve është vështirësuar pasi një mjegulle dendur që është evidentuar nga pika e kalimit kufitar të Qafë-Thanës e deri në fshatin turistik të Linit.

Qarkullimi vështirësohet edhe më shumë pasi ky segment rrugor nuk është i ndriçuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: