DIBER

Moti i keq që ka përfshirë një pjesë të vendit, kryesisht zonat malore pas reshjeve të para të dëborës, ka shkaktuar probleme me energjinë elektrike.

Mësohet se disa fshatra në Dibër prej 3 ditësh vuajnë mungesën e energjisë elektrike. Bëhet fjalë për fshatrat në Njësinë Arras.

“BalkanWeb” mëson se kjo zonë është e mbuluar nga bora prej disa ditësh.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: