LEZHA

Lezha është përfshirë këtë pasdite nga moti i keq me rreshje të dendura shiu dhe erë të fortë.

20 fshatra të kësaj Bashkie kanë ngelur tashmë prej orësh pa energji elektrike.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se nuk dihet dhe për sa kohë do të zgjasë ndërprerja e energjisë teksa përgjatë 24 orëve moti do të përfshihet nga shtrëngata.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb