DURRËS

Rreshjet e shiut kanë filluar të hapin problemet e para në qytetin bregdetar të Durrësit.

Nga pamjet e siguruara prej BalkanWeb duket se disa rrugë në Durrës janë nën ujë dhe të kalueshme me vështirësi vetëm nga automjetet.

Po ashtu shiu rrezikon të futet edhe në subjektet që ndodhen afër rrugës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb