Tre pjesëtarë të një familje i ka zënë furtuna në det në Himarë, për shkak të motit të keq që përfshiu sot vendin. (foto ilustruese)

Tre pjesëtarët e një familje dolën për të mbledhur rrjetat në det. Mësohet se babai dhe djali kanë dalë nga deti por është në kërkim gruaja.

Djali është transportuar në spitalin e Vlorës

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb