KOLONJË

Situatat e vështira të motit krijuan rrëshqitje në aksin rrugor Leskovik – Pobickë në Bashkinë e Kolonjës.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb” se pas punës intensive dhe pastrimit të rrugës, ky aks është rikthyer në funksion të plotë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Gjithë qytetarëve iu rekomandohet qëndrim në shtëpi, evitimi i daljeve të panevojshme, si dhe të kontaktojnë strukturat e mbrojtjes civile pranë bashkisë, ne rast nevoje.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: