KAVAJË

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në rrugën dytësore Golem – Plepa.

Një motor është përplasur me një automjet tip “Ford”. Si pasojë e aksidentit, është dëmtuar drejtuesi i motorit. Për rrjedhojë, drejtuesi i motorit është dërguar me urgjencë në spitalin e Durrësit.

Shkak për aksidentin dyshohet të jetë mosrespektimi i rregullave të qarkullimit rrugor.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb