Këngëtari i mirënjohur kosovar, Mozzik është betuar se edhe ky vit do të jetë vetëm i tiji. Sigurisht Mozzik e ka në aspektin profesional pasi në fund vendos një tag ku shkruan në anglisht ‘Onlyhits’ ose vetëm hite, që do të thotë se edhe këtë vit Mozzik do të lançojë vetëm këngë të reja.

Mozzik është prej vitesh nga këngëtarët më të dalluar në Kosovë, Shqipëri apo kudo ku ka shqiptarë. Edhe pse pandemia goditi rëndë tregun muzikor pasi nuk lejon këngëtarët të zhvillojnë koncerte, Mozzik permton shumë.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: