Reperi Mozzik, mbrëmë është futur në shtëpinë e “Big Brother VIP”, për t’i argëtuar banorët më muzikë.

Një befasi kjo që të gjithë e kanë mirëpritur, madje janë kënaqur me atmosferën e reperit nga Kosova.

Ai mes tjerash ka kënduar këngën që e ka bërë dedikim për nënën e tij, por nuk ka lënë pa kënduar edhe këngën e re në bashkëpunim me Elvana Gjatën.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: