TIRANE

Reperi i njohur Mozzik në dhjetor të vitit të kaloi u bë baba për herë të parë . Partnerja e tij Loredana solli në jetë një vajzë.
Mozik u bë baba i një vajze, të cilën e pagëzoi me emrin Hana. Gjatë këtyre javëve Mozzik ka treguar kujdes shumë të madh ndaj vogëlushes dhe nuk ka ngurruar të publikojë fotografi me të.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundmi reperi ka publikuar një imazh shumë të ëmbël të Hanës që duket se rritet dita-ditës. “Jeta ime në një foto”, – ka shkruar Mozzik bashkangjitur fotos.

Pavarësisht se është ende shumë e vogël dhe tiparet e saj nuk janë formuar plotësisht, vajza duket se ka një ngjashmëri të madhe me reperin.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb