TIRANE

Pak muaj pasi shpallën fejesën Seldi dhe Mimoza Shkodra u ndanë. Në fillim asnjëri prej tyre nuk bënë asnjë deklaratë publike dhe asnjë koment për arsyet që i çuan t’i jepnin fund fejesës së shpejtë.

Derisa Seldi pranoi publikisht se nuk ishte më me Mimozën në emisionin “Dance ëith me”, duke shprehur respektin ndaj saj dhe familjes. Ndërsa Mimoza në një intervistë të fundit për mediat pranoi se ishte ‘single dhe e lumtur’, por kënga e saj më e re, në fakt nuk e tregon kështu.

“Mu ma le fajin”, sapo është publikuar nga këngëtarja dhe, me siguri, komentet për fabulën e saj nuk do të mungojnë. Një baladë e ndjerë që reflekton për dashurinë e humbur. Një histori e trishtë dhe e bukur, por nëse është e bazuar në një histori të vërtetë, atëherë do të dukej edhe e dhimbshme.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb