Milan do të përballet me Atalantën në Bergamo pas pak ditësh. Ekipi kuqezi po vijon përgatitjet, teksa trajneri Pioli po monitoron situatën e Sandro Tonalit.

Mesfushori mungoi në aktin e parë të kampionatit për shkak dëmtimi, sakaq aktualisht është në luftë në kohën për sfidën e radhës.

Tonali ka bërë dje stërvitje të personalizuar dhe sicc raportojnë mediet italiane, ka gjasë që lojtari ta nisë si titullarë në Gewiss Stadium.

 

Rge

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: