Trajneri portugez ka lartësuar në maksimum fituesin e pesëfishtë të “Ballon d’Or”, ndërsa pret që ai të bëjë diferencën në ndeshjen e sotme të Champions League, ku Barcelona pret Liverpulin në takimin e parë gjysmëfinal mes këtyre dy ekipeve.

“Nëse Barcelona nuk do kishte Mesin, Liverpuli do të ishte favorit, por Mesi është Mesi. Ai nuk është “special one” për një ndeshje, ai është “special one” i të gjitha kohërave. Ai shënoi dy gola ndaj Mançesterit, pastaj ai nga dy gola i shënon gjithmonë”.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: