SHBA

Muzikanti i njohur, Bryan Adams ka rezultuar pozitiv me COVID-19, për herë të dytë brenda një muaji.

Rokeri, i cili është edhe fotograf, tregoi në një postim në Instagram se kishte rezultuar pozitiv pas mbërritjes në aeroportin Malpensa në Milano.

“Kam rezultuar pozitiv për herë të dytë brenda 1 muaji”, shkroi Adams.
Gjithashtu, Adams u tërhoq nga një performancë në një ceremoni në Rock and Roll Hall of Fame, pasi u infektua me koronavirus. Përfaqësuesi i tij tha në atë kohë se Adams ishte “i vaksinuar dhe nuk kishte fare simptoma”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: