Zhvillimet politike kanë pasuar gjithmonë me reagime të ndryshme në rrjet. Pavarësisht seriozitetit dhe nivelit të rëndësisë edhe përgjimet e publikuara nga gazeta gjermane “Bild” për kryetarin e bashkisë së Durrësit dhe zyrtarëve të tjerë të PS nuk i kanë shpëtuar talljes, ironisë, humorit grotesk në rrjetet sociale.

Deklarata e Vangjush Dakos se i ka duart akullore, nuk mund të mos ishte pjesë e memeve që kanë mbushur internetin dhe as emra si Avdylaj, Arta Marku, Ulsi Manja etj. Ka nga ato që e shohin problemin tek gjermani. Shihni disa prej tyre të mbledhura nga “BalkanWeb”.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb