Sumuesi shqiptar, Myrto Uzuni i ka shënuar në Champions League Juventusit.

Beratasi ka përfituar nga një kundërsulm duke kaluar Cuadrado-n në dylyftim për ta shtyrë topin prapa shpinës së Sczezny. Epike ishte festimi i tij si Cristiano Ronaldo, të cilin e ka kundërshtar sot.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ferencvaros ka kaluar në avantazh i pari në Torino ndaj Juventusit në sfidën e vlefshme për grupet e Champions League, por Cristiano Ronaldo barazoi në minutën e 35-të duke vendosur balancat.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb