Mjekja Kozeta Mustafaraj ka reaguar përmes një postimi të ndjerë në facebook për ndarjen nga jeta të mjekut Muharrem Nonaj, i cili nuk mundi të fitojë betejën me Covid-19.

Na hidhërove xhaxhi Muharremi me ikjen tënde… Sa shumë ke bërë për të gjithë ne që u lindëm dhe u rritëm në Skrapar.. Për mua ish shok i prindërve të mi dhe babai i shokut tim..  U prefsh në paqe”- shkruan ajo.

Mjeku i njohur Muharrem Nonaj, u nda nga jeta në moshën 77-vjecare si pasojë e Covid-19. Ai shërbeu ne rrethin e Skraparit për më shumë se 45 vjet si mjek otorinolaringolog.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: