Naike Rivelli duket se është zemëruar shumë dhe për të protestuar ka hequr të gjithë rrobat.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri


Në Instagram ka publikuar një video në të cilën ‘kapet’ me Heather Parisin, e cila e ftuar në ‘Live-Non e’ la d’Urso’ shfaqet me një çantë shumë të shtrenjtë: ’Në kohën e sotme të harxhosh kaq shumë para në këtë mënyrë është një çmendur” dhe për ta bërë sa më të drejtpërdrejtë mesazhin e saj, vajza e Ornela Mutit zgjedh të shfaqet nudo mbi një kolltull: ‘Më mirë nudo se e mbuluar me m..t shkruan mesazhi i Rivelli.


Pa rroba, e shtrirë përmbys, ajo tregon të pasmet e saj perfekte. Më pas teksa flet me ndjekësit e saj Naike Rivelli shfaq një pjesë të gjoksit. Ajo duket se është shumë e nxehur me ata që i harxhojnë paratë për gjëra të kota dhe për luks të tepruar, por pavarësisht mesazhit që kërkon të përcjellë, nudizmi i saj e largon vëmendjen e ndjekësve nga qëllimi i saj i vërtetë.


(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb