Naike Rivelli provokon me foto të zhveshura në rrjetet sociale. Në postimin e saj ajo ndan edhe një foto mami Ornella Muti, ku shfaqen duke u puthur në buzë, një foto që ndan fansat, ku disa e pëlqejnë disa të tjerë mendojnë se është e neveritshme.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Nudo është pasioni i saj dhe nëse është integrale është akoma më e mirë. Teksa tregon krenare nudizmin e saj, Naike nuk heziton të shfaqë edhe format e saj.

Rivelli pozon e zhveshur përpara objektivit duke mbuluar gjoksin dhe pjesët intime me yje dhe lule. Por jo vetëm kaq. Nga vaska Naike shfaqet e zhytur në ujë teksa tregon pjesët të saj të zhveshura mbuluar me lule.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: