Një person ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për një seri vjedhjesh makinash. Burime zyrtare bënë me dije se pas hekurave ra shtetasi me inicialet S.G., lindur ne Diber dhe banues ne Tirane.

Ky shtetas mendohet qe eshte autor i disa vjedhje te automjeteve te ndodhura ne Shijak Durres dhe ne rrethe.

Ai u kap në flagrancë teksa vidhte një automjet.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: