Për fushatën Pranverë 2019 të një brandi të famshëm kozmetik në të cilën është imazh, Naomi Campbell tregon fytyrën dhe jo vetëm.

Me fytyrën në plan të parë, mbathje të zeza dhe sandale gladiatori, modelja 48 vjeçare mbulon gjoksin me duar dhe me flokët e saj të gjatë.

Në një tjetër foto tjetër modelja nxjerr në pah këmbët e saj të tonifikuara me një fustan të bardhë të çarë anash.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb